Çim Halı montajı nasıl yapılır .

Yapay dış mekan suni çim halı ürünleri döşeme teknikleri .

Öncelikle Çim Halı kaplanacak alan teras, balkon işyeri önleri için farklı uygulanır .

Dış mekanlarda su ile temas eden alanlar çim halı uygulnırken dikkat edilmesi gerekir .

İç mekan için uygulama çok kolaydır ürünleri fazlalıklarını kesersiniz altına ekyerine baly sürülerek kolayca uygulama yapılabilir .

Ancak Dış mekan su ile temaz eden alanlarda farklı uygulanması gerekir .

Başka bir konu ise Toprak alanlarda uygulama .

Toprak alanlar 30mm kalınlık ürünler yapılabilir ancak montajı çok detaylı yapılmalı .

Toprak alanlarda ekyerleri helmetin bezi dedigimiz ürün ile ekyerleri su bazlı yapıştırıcılar ile birbirine kaynak yapılır .

Teras döşeme çim halı . Dış alanlarda montaj yapmak için Çift kompenatlı yapıştırıcı kullanılmak zorundadır . Normal yapıştırıcı su ile temas ettiginde tutkal kendini bırakır ve çim halı boşta kalır .

En küçük rüzgarfarda yapıştırıcı etkisni kaybeden halı savrulur tehlikeli olur .

9kg lık kablarda 1 kg yardımcı sertleştirici olan özel üretim çim halı yapıştırıcısı ile çim halı ekyerleri ve rüzgar alan kenar kesimleri güzelce yapıştırıclır bu yapıştırıcı uygulanırken 2 gün yagmur ve ile temas etmemeli bundan sonra yapıştırıcı kurudugunda artık korkmanıza gerek yok beton ile aynı olur rahat rahat kullanbilişrsiniz .

Çim halı tutkalı iyice karıştırılır ve yogurt kıvamında koyu şekilde yere zemine sürülür seyrek tırnaklı taraklar ile yerden çekilir sık dokulu taraklar kullanmayın . Çim Halı tutkalı 15 dakika sonra donmaya başlayacaktır . hazırladıgınız çim halı yapıştırıcısını yarım saat için kullanın ve bitirin .